BOSCH GNH 18V-64 M (verze bez aku) aku hřebíkovačka

11 890 

BOSCH GNH 18V-64 M (verze bez aku) aku hřebíkovačka od BOSCH za báječnou cenu 11890 Kč

Popis produktu

Akumulátorová hřebíkovačka Bosch GNH 18V-64 M s režimem jednoduchého a kontaktního nástřelu je mobilním řešením pro rychlé a přesné upevňování různých typů materiálu. Akumulátorová hřebíkovačka GNH 18V-64 M pracuje bez kompresoru, vzduchové hadice nebo drahé plynové kartuše – stačí jen vložit akumulátor a začít pracovat.

Vhodné využití hřebíkovačky

Aku hřebíkovací pistole GNH 18V-64 M je ideální volbou pro obkladové práce na základových deskách, okenních a dveřních křídlech, zábradlích a lištách z měkkého dřeva (např. borovice), tvrdého dřeva (např. dub, javor, bříza) a kompozitních obkladových materiálů. Nářadí je navíc kompatibilní se všemi 18V akumulátory řady Bosch Professional (Li-Ion).

Typy nastřelovacích režimů

Akumulátorová hřebíkovačka Bosch nabízí dva režimy nástřelu s jednoduchou i kontaktní aktivací (bump fire) pro hřebíky o průměru 1,6 mm a délce až 64 mm. Pro aktivaci a změnu nastřelovacího režimu je nářadí vybaveno intuitivním uživatelským rozhraním (HMI). Integrovaný systém navíc zabraňuje nástřelu “na sucho” v případě vyprázdnění zásobníku.

Holá varianta bez příslušenství

Nabízená varianta s produktovým označením 0601481000 je dodávaná bez akumulátoru a nabíječky, což dává výhodu zákazníkům, kteří již vlastní příslušenství z jiného profesionálního 18V nářadí Bosch.

Prodloužená záruka (36 měsíců)

Výrobce Bosch nabízí při zakoupení profesionálního nářadí možnost prodloužení záruky až na 36 měsíců (běžně 24 měsíců). Pro prodloužení stačí pouze do 4 týdnů od zakoupení aku hřebíkovačku zaregistrovat na oficiálních stránkách Bosch.

BOSCH GNH 18V-64 M (verze bez aku) aku hřebíkovačka od BOSCH za báječnou cenu 11890 Kč