NAREX CPK 65 aku okružní pila (Camouflage)

2 745 

NAREX CPK 65 aku okružní pila (Camouflage) od NAREX za báječnou cenu 2745 Kč

Popis produktu

VHODNÉ AKUMULÁTORY

Balení s CPK 65 Basic obsahuje

  • 1x Inbus
  • 1x pilový kotouč
  • 1x podélný doraz

Aku kotoučová pila Narex CPK 65 z produktové řady Camouflage s moderním a funkčním designem je zaměřená na snadné ovládání stroje při řezání do hloubky až 65 mm. Nabízený model akumulátorové pily Narex je ideální pro dlouhé a rovné řezy v masivním dřevu, deskových materiálech, umělých hmotách a hliníkových profilech. Díky stabilní hliníkové základně lze navíc s pilou snadno provádět i šikmé řezy v rozsahu 0 až 45 stupňů s prořezem 43 mm. Verze “Basic” je dodávaná bez příslušenství.

Produktová řada Camouflage

Produktová řada Narex Camouflage představuje ucelený systém akumulátorového nářadí ve speciálním kamuflážovaném designu speciálně určeným pro práce ve venkovním prostředí – pro napájení veškerého nářadí této řady lze využít jediný akumulátor, který lze zakoupit buď samostatně a nebo ve výhodné startovací sadě (nabíječka a dva akumulátory).

Konstantní otáčky i při zatížení

Bezuhlíková technologie motoru (Brushless), celokovová převodovka a pokročilé elektronické řídící prvky zajišťují okružní pile udržet konstantní otáčky i při větším zatížení. Uživatel se tak nemusí bát nížšího výkonu v porovnání s kabelovým nářadím.

Specialista na dlouhé a rovné řezy

Dlouhé a rovné řezy do nejrůznějších materiálů, to je akumulátorová kotoučová pila Narex CPK 65 Basic. Je ideální pro přímé řezy v masivním dřevu, deskových materiálech, umělých hmotách a hliníkových profilech – vše bez připojení k síti.

Hliníková základna a automatické světlo

Pro řezání pod úhlem je možné pilu naklopit až do úhlu 45° s prořezem až 43 mm. To umožňuje kvalitní a především stabilní hliníková základna. Automatické LED světlo a integrovaný odvod pilin v krytu kotouče navíc účelně zvyšují komfort práce.

NAREX CPK 65 aku okružní pila (Camouflage) od NAREX za báječnou cenu 2745 Kč