DeWALT DCW220P2 (2x5Ah) 18V aku pásová bruska

11 890 

DeWALT DCW220P2 (2x5Ah) 18V aku pásová bruska od DeWALT za báječnou cenu 11890 Kč

Katalogové číslo: DCW220P2 Kategorie: , ,
Výrobce:Dewalt

Popis produktu

Ukázka broušení s pásovou bruskou DCW220

DCW220P2

  • 1x otočný nástavec pro odsávání
  • 1x brusný pás zrnitosti 80
  • 1x prachový sáček
  • 2x aku 18V/5Ah
  • 1x nabíječka
  • 1x kufr Tstak

Aku pásová bruska DeWALT DCW220 je skvělým pomocníkem pro bezdrátové tesařské práce, přestavby a všeobecné stavební práce. První akumulátorová pásová bruska výrobce DeWALT z 18V řady XR je poháněna moderním bezuhlíkovým motorem s vysokou účinností, který zajišťuje vysoký výkon a dlouhou dobu chodu. Uplatnění tak tato bruska nalezne jak u profesionálních, tak i domácích uživatelů, kteří hledají kvalitní pásovou brusku a to bez otravného tahání napájecího kabelu. Nabízená verze DCW220P2 je dodávaná v plné výbavě s nabíječkou DCB115, systémovým kufrem TSTAK a dvojicí 18V akumulátorů DCB184 s kapacitou 5,0 Ah.

První akumulátorová pásová bruska DeWALT

První bezdrátová pásová bruska DeWALT je vynikajícím nástrojem pro profesionální a domácí použití. Pásová bruska je vybavena řadou funkcí, které jsou vhodné pro různé úkoly, včetně odstraňování nátěrů, mořidel, lepidel a nerovností dřeva. Také je ideální pro přípravu dřeva před mořením, nátěrem nebo instalací. S brusnou deskou o rozměrech 75 x 140 mm můžete brousit velké plochy efektivně a rychle – a bez zamotaného kabelu.

Přesné broušení pomocí nastavitelné rychlosti

Pásová bruska DCW220 je také vybavena spínačem s proměnlivou rychlostí s aretací a voličem rychlosti. Tato funkce je zásadní pro přesné ovládání nástroje a přizpůsobení rychlosti brusky specifické aplikaci. Například při práci s tvrdým dřevem může být vhodné použít vyšší rychlost pro rychlejší a efektivnější odstranění materiálu. Naopak při práci s jemnými povrchy nebo křehkými materiály je vhodné zvolit nižší rychlost.

Bezdrátové odsávání prachu a maximální výkon

Díky integrovanému Bluetooth systému Tool Control™ je možné snadno propojit pásovou brusku s kompatibilním vysavačem DeWALT. To umožňuje bezdrátové spárování vysavače s pásovou bruskou a zajistit tím automatické odsávání prachu při broušení. Výhodou je také plná kompatibilita s odsávacím systémem AirLock. Přítomnost tohoto odsávacího systému a bezdrátového systému Tool Control™ přináší nejen výhodu čistého pracovního prostoru, ale také přispívá ke zlepšení celkového výkonu brusky.

Inovovaný rychloupínací systém a ergonomická rukojeť

Pásová bruska DCW220P2 je vybavena také inovovaným rychloupínacím systémem, který zajišťuje snadnou výměnu brusného pásu. Tato praktická funkce umožňuje rychle a efektivně přepínat mezi různými typy brusného papíru nebo nahrazovat opotřebovaný pás novým. Bruska má také nově tvarovanou rukojeť, která je speciálně navržena s důrazem na pohodlí a praktičnost. Je speciálně vyvinuta tak, aby umožňovala obouruční práci, což zvyšuje stabilitu a kontrolu při broušení a přesném vedení brusky po materiálu.

DeWALT DCW220P2 (2x5Ah) 18V aku pásová bruska od DeWALT za báječnou cenu 11890 Kč