Rady a Tipy

Jak ošetřit automobil před zimou?
Autokosmetika Autosol

Ošetření automobilu před zimou je v našich zeměpisných šířkách s ohledem na materiál, který je využíván k zimní údržbě silnic nutností. Technická sůl doslova „vyžírá“ autolak a vy se pak nestačíte divit.

Proto je nutné automobil na zimu připravit.

Ideálně v průběhu října nebo listopadu, záleží samozřejmě na počasí. Auto dobře umyjte například Autošamponem a následně použijte auto vosk. Můžete si vybrat z několika typů vosků a nano vosků podle toho zda máte lakovanou nebo foliovanou karoserii, podle toho zda chcete rychlý vosk nebo tvrdý vosk… Přehled všech přípravků a jejich použití naleznete zde.

Po nanesení vosku na karoserii je nutné ihned vosk pořádně rozleštit buď ručně nano utěrkou nebo bavlněných hadříkem a nebo strojně za použití leštícího kotouče.

Účinek vosku zaznamenáte okamžitě po nanesení. Jednak se prohloubí barva a lesk vašeho auta a jednak bude vaše auto na omak krásně „hebké“.

Takže: Až se zima zeptá, jak jste se postarali o své auto před jejím příchodem, budete mít odpověď. A na jaře poznáte, že péče, kterou jste svému vozu věnovali se Vám vyplatila.

 74

 

Ošetření automobilu před zimou pomocí nanotechnologie!
Nano4Car

Pokud jste vyznavači jednoduchosti a ještě máte rádi nanotechnologie, bude se vám líbit balíček na ošetření komplet celého auta Nano4Car. Jedná se o aplikační nano set pro ošetření vozidla včetně skel, plastových a kovových dílů.

Nano4Car obsahuje ucelenou řadu 3 přípravků, kterými automobil vyčistíte a ošetříte nano částicemi, čímž mu zajistíte ochranu před vnějšími vlivy. Po aplikaci se na povrchu vytvoří tenká transparentní nano vrstva bez mastného filmu.

Velmi patrná je aplikace nano částic na sklech auta, po němž kapky v podstatě utíkají a v běžném dešti není třeba tak často stírat, čímž šetříte i stěrače auta.

OBR_Nano4Car_set

 

Jak na baterie v koupelně a kuchyni? Pomůže Nano Cleaner!
Nano Cleaner

Nedávno jsme měli zajímavý dotaz od našeho zákazníka. Ptal se nás jak je možné udržet baterie v koupelně čisté, bez cákanců a kapek vody. Zajímavá otázka! Asi všichni bojujeme s věčně ušmudlanými bateriemi na nichž zaschne voda a když je vyčistíte po dvou dnech používání vypadají jako by je nikdo nikdy nečistil.

Našemu zákazníkovi jsme doporučili přípravek Nano Cleaner z řady Anker Technology! NanoCleaner je extra účinný univerzální čistící a odmašťovací přípravek určený k čistění neporézních povrchů. Dokonale odstraňuje mastnotu, prach, minerální usazeniny, šmouhy a další odolné nečistoty, aniž by docházelo k poškození materiálu nebo změnám lomu světla. Přípravek byl vyvinut k čištění skel, speciálních citlivých plastů, vysoce lesklých ploch a dalších hladkých povrchů.

Po odstranění vodního kamene doporučujeme nanést přípravky ze setu Nano4Home, čímž vytvoříte ochrannou nano, která má trvanlivost až 36 měsíců. Tatko ošetřený povrch je následně jednodušeji udržovatelný, například baterie stačí 1x týdně otřít suchým hadříkem a jsou vyčištěny do vysokého lesku. 

OBR_Nano4Home_set

 

V hlavní roli samolepky, zbytky lepidla a barvy.
Profi Cleaner Orange

Rádi bychom vám představili přípravek Profi Cleaner Orange. Možná si řeknete, že lepidlo například z lahví, které na nich zbude po dotržení samolepky není až takový problém a pokusíte se ho odstranit namáčením sklenice v teplé vodě.

Co kdybychom vám řekli, že existuje přípravek, kterým samolepku nastříkáte a pak ji odstraníte dvěma prsty bez zbytečného škrábání a namáčení lahve.

Pozor, tento problém se netýká jen lahví, ale třeba i dálničních známek, které se většina lidí po roce snaží odstranit s nožem v ruce a poškrábe si tak čelní sklo. Nebo když si koupíte nové nádobí a na každém talíři a hrnečku je cenovka. Nebo když koupíte někomu dárek a potřebujete cenovku odstranit tak aby po ní nezůstal flek od lepidla nebo zbytek papíru. Takových případů bychom našli mnoho.

Proto tu pro vás máme Profi Cleaner Orange, který jednoduše odstraní samolepky jak papírové tak ty umělé, případně dočistí zbytky lepidla a nebo s ním odstraníte i barvu, kterou jste si omylem nastříkali tam kam jste nechtěli.

Mrkněte na video: Profi Cleaner video

Vyzkoušejte Profi Cleaner Orange a dejte nám vědět na co vše jste jej použili a jak jste s ním spokojeni.

OBR_0,15l_ProfiCleaner_Orange_spray

 

Vyčištění skla krbových kamen
Nano Cleaner

Řešili jsme pro našeho zákazníka čím vyčistit, resp. ošetřit vnitřek skla u krbových kamen, aby po každém topení nebylo začuzené a nemuselo se stále čistit. Momentálně před zimou velmi aktuální věc pro všechny co mají doma krb.

Sklo špinavé a začuzené od loňské zimy jsme postříkali přípravkěm Nano Cleaner a utřeli hadrem, abychom odstranili špínu. Následně jsme jej již čisté ještě jednou nastříkali a čistým hadrem vyleštili, toť vše.

Momentálně se v krbu topilo již mnohokrát a sklo se stále ne a ne začudit. Stále je čisté díky nano vrstvě, která se na skle vytvořila pomocí Nano Cleaneru.

OBR_0,5l_NanoCleaner

Odstranění zbytků vosku
Nano Cleaner

Tohle nás skutečně překvapilo! Jelikož všechny naše přípravky neustále testujeme co všechno umí, vzali jsme si do parády opět Nano Cleaner. první co jsme měli po ruce na vyzkoušení byl obal CD pokapaný voskem z nekvalitní svíčky. Tak to zkusíme a uvidíme jestli Nano Cleaner zvládne i tohle.

A zvládl. Níže se můžete na fotkách přesvědčit jak je obal na CD krásně čistý. A postup? jednoduchý! Nastříkat Nano Cleaner na obal a setřít bavlněným hadříkem. V případě většího zašpinění zopakovat. Nano Cleaner rozpustí vosk a odstraní mastnotu, která po něm zbývá.

Příště ho vyzkoušíme na textil pokapaný voskem.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.