TENTino Elastický potah na bistro stůl 80 cm s vlastním potiskem

3 149 

TENTino Elastický potah na bistro stůl 80 cm s vlastním potiskem od TENTino za báječnou cenu 3149 Kč

Katalogové číslo: UBRUS80_POTISK Kategorie: , , ,
Výrobce:TENTino

Popis produktu

Poznámka:

Tento výrobek spadá do zakázkové výroby. Nelze jej po objednání stornovat nebo vrátit, tak jako běžný produkt zakoupený přes eshop. V případě, že je Vaše zboží zakázkovou výrobou, ve shodě s § 1837 Občanského zákoníku, nelze odstoupit od kupní smlouvy do 14 dnů od převzetí plnění bez udání důvodu.

Minimální odběr 10 ks

Napínací ubrus na barový bistro stůl s vlastním potiskem dodá skládacímu koktejlovému stolku a cateringovému banketovému stolu super vzhled a bude Vás skvěle reprezentovat. Jeho údržba je snadná, nemusí se žehlit a skvěle drží na svém místě. Rádi pro Vás na zakázku potiskneme i vrchní čepice na desku bistro stolku.

 • technologie potisku – digitální termotransfer/sublimace umožňuje vytisknout i ty nejmenší detaily
 • testováno ostrým provozem v naší půjčovně již 20 let
 • gramáž tkaniny 190 g/m2
 • cenově dostupný, a přesto kvalitně zpracovaný produkt, zesílené elastické spodní kapsy na nohy
 • materiál: 90 % polyester + 10 % obousměrný elastan s výbornou průtažností
 • určeno pro stoly s deskou o průměru 80 cm
 • snadno se vypere i při nižších teplotách, lze použít aviváž
 • praní na 40 °C
 • náklady na praní o 70 % nižší než u tradičních ubrusů
 • rychlé schnutí, netřeba žehlit
 • není nutné skladovat úhledně složené jako ubrusy z jiných materiálů
 • ubrus natažený na stole je vždycky perfektně hladký, zmačkání se okamžitě vyrovná
 • perfektně přilehá ke stolu, žádné známky vrásčitosti
 • nevlní se ve větru, ani nesklouzává ze stolu
 • prodlužuje životnost elastického strečového ubrusu, neboť při ušpinění lze vyprat pouze čepici a není vždy nutné prát celý ubrus
 • napínací čepička s potiskem Vám ušetří nemalé prostředky v případě, že nepotřebujete potisknout celý ubrus
 • možnost použití s jednobarevným potahem na barové stolky bez potisku
TENTino elastický ubrus s vlastním potiskem

Zakázková výroba napínacích elastických čepiček na koktejlové stoly s vlastním potiskem

Čepičky mohou nést jakýkoliv design, motiv, termosublimační technologie tisku nám totiž umožňuje precizně vytisknout i sebemenší detail. Elastické čepičky i ubrusy s potiskem Vás budou u zákazníků skvěle reprezentovat. K dokonalosti potřebujete už jen tento typ vysokého koktejlového stolku.

Strečové čepičky dokážeme potisknout po celé ploše. Vaši grafiku mohou nést boční lemy čepičky i její vrchní desková část.

Pokud chcete ušetřit, doporučujeme koupit levný jednobarevný ubrus bez potisku a na jeho vrchní část navléknout čepičku v barevnosti dle Vašeho přání nebo zakázkově vyrobenou napínací čepičku s potiskem.

 

Elastická čepička na koktejlový bistro stůl: levné řešení pro celou řadu situací.

Horizontální část ubrusu, která čelí největšímu opotřebení, už nejde úplně vyčistit, ale spodní a vertikální segmenty jsou v pořádku? Použijte elastickou čepici. Pokud bude stejně barevná jako celý ubrus, vůbec nepoznáte, že je nasazená.

Elastické čepice pomohou i v případě, kdy po prvotním návalu hostů u rautových stolů zůstanou vrchní části ubrusů na koktejlových stolcích špinavé. Stačí navléknout čepici a je okamžitě čisto. Vyměnit celý ubrus zabere 15 sekund, čepici nasadíte za pouhé 3 vteřiny!

Nebaví Vás monotónnost a rádi střídáte odstíny? Pak je čepice ideálním řešením. Nabízíme několik set barevných kombinací ubrusů a čepic, a tak určitě najdete variantu, která bude korespondovat s Vašimi preferencemi nebo firemním stylem.

TENTino elastická čepice na bistro stůl

vrchní potah čepice na bistro stolek s vlastním potiskem

Praní a sušení elastických ubrusů na bistro stolky

Pro potřeby naší půjčovny používáme tyto ubrusy dlouhá léta, a tak víme, že zvládnou intenzivní provoz i několik roků. Pereme si je sami, průmyslová prádelna není vůbec potřeba. Kvalitní praní v jejich případě obstará i klasická domácí pračka. Na nečistoty aplikujeme v případě potřeby běžný odstraňovač skvrn. Aby si ubrusy zachovaly zářivou bělost, čas od času je před praním na dvě hodiny namočíme do roztoku teplé vody, přidáme sáček jedlé sody a  trochu pracího prášku.  Když se bílé ubrusy výrazně ušpinění, je možné použít vyvářku, aniž by se materiál srazil nebo se zhoršila jeho elasticita. Náš dodavatel doporučuje teplotu praní max. 40 °C u barevných a do 60 °C u bílých potahů. Máme ale vyzkoušeny i mnohem vyšší teploty, aniž bychom ubrusy zničili. Potahy můžete dát do sušičky, uschnou ale pověšené samy tak rychle, že je to jen zbytečný náklad na energii.

U potahů se sytými barvami vyperte ubrusy vždycky alespoň 5x při doporučené teplotě. Teprve potom můžete, pokud to bude potřeba, přidat stupně navíc. Změna barvy tkaniny bude i po několika praních při vyšších teplotách fakticky nepozorovatelná.

potah bistro stolků a stolů

Pomůžeme Vám s výběrem ubrusů

Dodejte svým stolům luxusní vzhled s vysoce kvalitními ubrusy TENTino.  Jsou vyrobeny z odolných materiálů, aby vydržely pravidelné používání a daly se snadno prát. Pomůžeme Vám vytvořit dokonalou atmosféru na jakémkoli setkání – od elegantních večeří až po velké kongresy – díky naší nabídce estetických možností. 

Chápeme, že správná volba může být náročná. Proto jsme tu, abychom Vám pomohli! Náš ochotný tým je tu pro Vás k dispozici, aby Vám zodpověděl veškeré dotazy týkající se našich produktů a Vy jste se tak mohli rozhodnout pro to nejlepší řešení pro Vaše potřeby. Nabízíme řadu ubrusů a potahů v různých stylech, velikostech a barvách. Specializujeme se na ubrusy pro kulaté a hranaté stoly. Ubrusy a potahy od nás hojně využívají restaurace, hotely, penziony, cateringové firmy, eventové agentury, kongresová a školící centra. Městské a obecní kulturní a společenské domy pořizují nejen naše ubrusy, ale také skládací stoly různých rozměrů se židlemi pro zajištění potřeb plesů a koncertů. Elastické ubrusy na skládací stoly jsou nedílnou součástí firemních stánků v případě prezentace na veletrzích a výstavách. Ubrus s potiskem je výborným designovým doplňkem v prostorách firemních recepcí a v přijímacích halách. Vaši hosté a zákazníci budou obdivovat detail, který jste vložili do každé části prostoru nebo Vámi pořádané akce! 

Navrhujeme i komplexní řešení na míru pro stánkaře, kteří jsou orientovaní na prodej rychlého občerstvení na festivalech, food festivalech, sportovních a kulturních eventech. Vyžádejte si návrh profesionální sestavy obsahující nůžkové stany a jejich příslušenství v kombinaci s nábytkem a ubrusy. Řešení pro Vás nabídneme jednobarevné, kdy barvy stánků, ubrusů na stoly a potahů na pivní sety budou ve stejné barvě. Jste-li náročnější, umíme potisknout Vaším brandem cokoliv si budete přát. V takovém případě získáte unikátní nepřehlédnutelnou sestavu, která bude budit pozornost a bude Vás skvěle reprezentovat.

Nejsou elastické čepičky s vlastním potiskem tím, co potřebujete? Připravujeme po Vás reklamní polep desek skládacích stolů s vrchní laminací.  Brzy nabídneme tuto možnost u všech skládacích cateringových a banketových stolů. Budete nadšeni. Děkujeme, že jste si vybrali právě nás.

elastické ubrusy na bistro stoly napínací ubrusy na skládací stoly pro catering

TENTino Elastický potah na bistro stůl 80 cm s vlastním potiskem od TENTino za báječnou cenu 3149 Kč