GARDENA hrablo na sníh KST 50 (Combisystem)

532 

GARDENA hrablo na sníh KST 50 (Combisystem) od GARDENA za báječnou cenu 532 Kč

Katalogové číslo: 3241-20 Kategorie: ,
Výrobce:Gardena

Popis produktu

Kvalitní hrablo na sníh Gardena KST 50 (3241-20) z řady Combisystem představuje ideálně přizpůsobené nářadí pro odklízení sněhu na velkých plochách. Široké žebrování plastové lopaty o šířce 50 cm umožňuje hladké klouzání při prohazování cesty a díky jemné povrchové struktuře se žádný sníh na lopatu nelepí. Zvýšené boky lopaty navíc zabraňují sklouzávání sněhu a široký okraj poskytuje vysokou stabilitu. Hráblo KST 50 z řady Combisystem je dodávané bez násady.

Systém Gardena Combisystem

Nářadí z řady Combisystem se jednoduše připojí k násadě a pevně se dotáhne. Tato spolehlivá technologie zaručuje spolehlivé propojení násady s nářadím a bezpečnou práci bez viklání.

Použitelné se všemi násadami

Nástroje z řady Gardena Combisystem pasují na všechny násady řady Combisystem. Pro sněhové hráblo Gardena KST 50 doporučujeme využít násadu combisystem Ergoline Alu 130 z hliníku – lze dokoupit v rámci nabídky příslušenství.

Hráblo na sníh do teploty až -40°C

Hrana lopaty KST 50 je vyrobena z pevného a flexibilního plastu, odolného vůči opotřebení a umožňuje práci s nízkou hlučností. Plast je navíc odolný vůči posypové soli a mrazu až do teploty -40°C a zvládne i nerovné povrchy (přírodní kámen, dlaždice).

GARDENA hrablo na sníh KST 50 (Combisystem) od GARDENA za báječnou cenu 532 Kč