GARDENA 4700/2 ponorné tlakové čerpadlo

2 399 

GARDENA 4700/2 ponorné tlakové čerpadlo od GARDENA za báječnou cenu 2399 Kč

Katalogové číslo: 9025-29 Kategorie: , ,
Výrobce:Gardena

Popis produktu

Hledáte udržitelný způsob, jak využít nashromážděnou dešťovou vodu k zavlažování rostlin? Potřebujete rychle a snadno přesunout vodu z bodu A do bodu B? Pak je toto ponorné elektrické čerpadlo pro vás dobrou volbou.

Ponorné tlakové čerpadlo Gardena 4700/2

Čerpadlo Gardena 4700/2 představuje robustní, pevné a stabilní ponorné tlakové čerpadlo, které dokáže přečerpat až 4700 litrů vody za hodinu a díky své konstrukci zvládne i ponoření do maximální hloubce 7 metrů.

Kvalitní provedení

Vysoce výkonné, dobře konstruované a vyrobené z kvalitní nerezové oceli. Model ponorného čerpadla 4700/2 je navržen pro dlouhou životnost a nízkou údržbu.

Těleso čerpadla z nerezové oceli

Kvalitní komponenty vytvářejí kvalitní výrobek. Model čerpadla 4700/2 s kapacitou 4700 l/h je umístěn v plášti z vysoce kvalitní a pevné nerezové oceli.

Snadné používání

Robustní upevňovací lano na čerpadle umožňuje v případě potřeby jeho snadné ponoření a vytažení a ergonomicky tvarovaná rukojeť zvládne pohodlné přenášení a transport tam, kde je momentálně potřebné.

Nastavitelný plovákový spínač

Čerpadlo disponuje nastavitelným plovákovým spínačem. Jakmile voda klesne pod určitou úroveň, čerpadlo se vypne, aby se zabránilo chodu nasucho.

Integrovaný jemný filtr

Díky integrovanému a snadno odnímatelnému filtru je čerpadlo chráněno před ucpáním. Čištění je tak velmi snadné.

GARDENA 4700/2 ponorné tlakové čerpadlo od GARDENA za báječnou cenu 2399 Kč