FESTOOL TKS 80 EBS stolní okružní pila (SawStop)

55 450 

FESTOOL TKS 80 EBS stolní okružní pila (SawStop) od FESTOOL za báječnou cenu 55450 Kč

Katalogové číslo: 575_781 Kategorie: , , ,
Výrobce:Festool

Popis produktu

PILA S TECHNOLOGIÍ SAWSTOP

Balení s pilou TKS 80 obsahuje

  • 1x univerzální kotouč (W40)
  • 1x patrona (KT-TKS 80)
  • 1x sada pro odsávání
  • 1x úhlový doraz
  • 1x klíč (vel. 5)
  • 1x klíč (vel. 23)
  • 1x klíč (vel. 50)
  • 1x posuvná tyč

Stolní okružní pila Festool TKS 80 EBS představuje první model pily na trhu vybavenou integrovanou technologií SawStop, která výrazně snižuje riziko a nebezpečí závažných řezných poranění obsluhy. Stolní pila TKS 80 EBS německého výrobce Festool je určená pro profesionální využití s potřebou precizního zpracování a dokonale přesného výkonu. Nabízená verze (575781) je dodávaná společně s univerzálním pilovým kotoučem a standartní sadou pracovního příslušenství.

Pila se systémem SawStop Nové

Integrovaný systém SawStop pily TKS 80 EBS funguje na principu citlivých senzorů a vnitřní patrony, která v případě zjištění možného kontaktu prstů obsluhy s kotoučem vystřelí hliníkový klín do pilového kotouče a okamžitě zastaví jeho otáčení.

Výměna a deaktivace patrony

Při vystřelení bezpečnostní patrony (KT-TKS 80) lze patronu jednoduše vyměnit za novou. V případě potřeby pila TKS 80 EBS umožňuje bezpečnostní systém SawStop deaktivovat a pracovat i bez něj (např. při řezání vodivých materiálů).

Maximálně přecizní výkon

Díky kvalitnímu zpracování německého výrobce Festool nabízí pila TKS 80 EBS extrémně přesný řez (bez otřepů) s maximální výškou 80 mm. K pile lze připojit také posuvný stůl (není součástí balení) umožňující kapovací řezy o šířce až 920 mm.

Záruka all-inclusive (36 měsíců)

Po zakoupení je možné pilu TKS 80 zaregistrovat na stránkách výrobce Festool a získat nadstandartní záruku All-inclusive, která po dobu 36 měsíců zajišťuje bezplatné opravy a servis, garanci náhradních dílů (až 10 let) a náhradu pily při krádeži.

FESTOOL TKS 80 EBS stolní okružní pila (SawStop) od FESTOOL za báječnou cenu 55450 Kč