DeWALT DCBP034 18V akumulátor PowerStack™ s kapacitou 1,7 Ah

1 599 

DeWALT DCBP034 18V akumulátor PowerStack™ s kapacitou 1,7 Ah od DeWALT za báječnou cenu 1599 Kč

Popis produktu

Nejmodernější akumulátor DeWALT PowerStack DCBP034

DCBP034

Nejnovější 18V akumulátor DeWALT PowerStack™ s revoluční technologií stohovaných plochých článků (Li-Ion) představuje nejvýkonnější a zároveň nejlehčí typ kompaktního akumulátoru výrobce DeWALT. Model baterie DCBP034 nabízí kapacitu 1,7 Ah, přičemž díky nové technologii i přes nižší nominální hodnotu (v porovnání s DCB183) nabízí až o 50 % více energie – baterii lze navíc nabíjet běžnými 18V XR nabíječkami DeWALT.

Nová technologie plochých článků

Moderní akumulátor POWERSTACK™ představuje skutečnou revoluci v oblasti akumulátorových technologií. Díky inovativnímu designu stohovaných plochých Li-Ion článků nabízí výrazně vyšší výkon než starší generace akumulátorů. To znamená, že můžete očekávat delší provozní dobu a zvýšenou výkonnost vašeho nářadí. Další výhodou je, že akumulátor POWERSTACK™ dosahuje těchto výkonových zlepšení při menších rozměrech a snížené celkové hmotnosti. To znamená, že nářadí vybavené tímto akumulátorem je výrazně kompaktnější.

Až dvakrát delší životnost baterie

Nejnovější technologie akumulátorů DeWALT PowerStack™ přináší nejen zvýšený výkon, ale také až dvojnásobnou životnost ve srovnání se stávajícími akumulátory s cylindrickými články. Díky většímu počtu nabíjecích cyklů, které nové akumulátory nabízejí, je můžete používat častěji a delší dobu bez obav z jejich opotřebení. To znamená, že můžete intenzivněji využívat svého nářadí a provádět náročné úkoly bez omezení.

Plně kompatibilní s řadou 18V XR

Akumulátor PowerStack (DCBP034) je dokonale kompatibilní s celou řadou 18V XR nářadí od výrobce DeWALT. To znamená, že můžete svůj stávající 18V XR nástrojový park rozšířit o nové akumulátory bez nutnosti dokupovat další příslušenství. Díky plné kompatibilitě můžete využívat akumulátor PowerStack se všemi nářadími, jako jsou aku vrtačky, aku šroubováky, aku brusky, aku pily a mnoho dalšího. Nemusíte se obávat, že by akumulátor nebyl vhodný pro vaše stávající nářadí – na nové akumulátory se navíc také vztahuje nadstandardní záruka DeWALT.

DeWALT DCBP034 18V akumulátor PowerStack™ s kapacitou 1,7 Ah od DeWALT za báječnou cenu 1599 Kč