DeWALT aku rázový šroubovák DCF850N (verze bez aku)

3 620 

DeWALT aku rázový šroubovák DCF850N (verze bez aku) od DeWALT za báječnou cenu 3620 Kč

Katalogové číslo: DCF850N Kategorie: , , ,
Výrobce:Dewalt

Popis produktu

Ukázka práce s kompaktním aku utahovákem DCF850 N

DCF850N

Akumulátorový rázový utahovák DeWALT DCF850 (1/4″) představuje generačního nástupce oblíbeného modelu DCF887. Hlavní vylepšení nového modelu DCF850 představuje především výrazně zkrácená délka, která nyní nepřesahuje 100 mm. Nářadí tak umožňuje jednoduší práci i ve velice stísněných podmínkách. Stejně jako předchozí model je novinka vybavená 3rychlostním nastavením otáček a to včetně funkce PrecisionDrive, která zabraňuje poškození upevňovacích prvků. Verze DCF850N je dodávaná v základním balení bez akumulátoru a nabíječky – lze dokoupit v rámci nabídky příslušenství.

Nejkratší 18V utahovák na trhu

Délka hlavy modelu DCF850 je pouhých 100 mm, což umožňuje vynikající manévrovatelnost i ve velmi stísněných prostorech. Nářadí má navíc také dobře vyvážené těžiště, které společně s nízkou hmotností (1,3 kg) padne velice dobře do ruky.

3stupňové nastavení otáček

Kompaktní rázový utahovák DeWALT je vybaven 3stupňovým nastavením otáček, jenž umožňuje nastavení výkonu přesně podle aktuální aplikace. Režim PrecisionDrive navíc umožňuje jemnější šroubování bez obav z poškození upevňovacích prvků.

Kruhové LED diody a 1/4″ držák

Kruhové LED světlo s trojicí LED diod poskytuje kvalitní osvětlení obrobku při práci. Nářadí je také vybaveno odolným držákem nástrojů 1/4″ (6,35 mm) typu “drop in”, jenž umožňuje rychlé upnutí nástroje pouze jednou rukou.

Prodloužení záruky až 36 měsíců

Výrobce DeWALT nabízí při zakoupení elektrického nářadí možnost prodloužení záruky až na 36 měsíců (běžně 24 měsíců). Pro prodloužení stačí pouze do 4 týdnů od zakoupení výrobek zaregistrovat na oficiálních stránkách DeWALT.

DeWALT aku rázový šroubovák DCF850N (verze bez aku) od DeWALT za báječnou cenu 3620 Kč