O nás

Jsme specializovaný prodejce špičkové automoto kosmetiky, lodní kosmetiky a dalších čistících a leštících prostředků společnosti Dursol-Fabrik, Otto Durst GmBh & Co. KG, prodávaných pod značkou Autosol.

Naše produkty jsou určeny jak drobným odběratelům tak velkoodběratelům do průmyslových podniků, hotelů a gastrozařízení.
Naše produkty jsou v součastnosti jedny z nejpopulárnějších a nejprodávanějších na trhu. 

Uplatnění nacházejí ve všech oborech lidské činnosti od průmyslu, auto, moto, lodě přes gastronomii až po domácnost a s ní spojené věci jako je údržba bazénů, plastů, keramických povrchů, domácích strojů a přístrojů, nářadí, hudebních nástrojů a všeho dalšího co Vás jen napadne. Škála jejich využití je velmi široká.

ZNAČKA AUTOSOL

Produkty Autosol již několikrát obsadily první příčku v testech specializovaných časopisů a zájmových organizací.

Většina výrobků je testována organizací NSF. Organizace NSF testuje a registruje výrobky s ohledem na jejich bezpečnost a hygienicku nezávadnost. U takto testovaných výrobků naleznete označení NSF Registered. Tyto výrobky mohou být použity v potravinářském průmyslu.

Produkty Autosol jsou mezinárodně certifikované dle ISO 9001:2000 a získaly zlatou medaili nezávislé organizace Monde Selection za kvalitu.

Produkty Autosol vyrábí německá společnost Dursol-Fabrik Otto Durst GmbH & Co. KG, se sídlem v Solingenu. Společnost byl založena již v roce 1929. Zkušenosti a neustálé vlepšování technologických procesů a postupu, trvající již více než 86 let jsou na výrobcích Autosol znát. 

 

             
monde selection

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.