O nás

Jsme specializovaný prodejce špičkové automoto kosmetiky, lodní kosmetiky a dalších čistících a leštících prostředků společnosti Dursol-Fabrik, Otto Durst GmBh & Co. KG, prodávaných pod značkou Autosol.
Jsme také specializovaný prodejce špičkových nano sprejů značky Nanoprotech.

Naše produkty jsou určeny jak drobným odběratelům tak velkoodběratelům do průmyslových podniků, hotelů a gastrozařízení.
Naše produkty jsou v součastnosti jedny z nejpopulárnějších a nejprodávanějších na trhu. 

Uplatnění nacházejí ve všech oborech lidské činnosti od průmyslu, auto, moto, lodě přes gastronomii až po domácnost a s ní spojené věci jako je údržba bazénů, plastů, keramických povrchů, domácích strojů a přístrojů, nářadí, hudebních nástrojů a všeho dalšího co Vás jen napadne. Škála jejich využití je velmi široká.

Autosol

Produkty Autosol již několikrát obsadily první příčku v testech specializovaných časopisů a zájmových organizací.

Většina výrobků je testována organizací NSF. Organizace NSF testuje a registruje výrobky s ohledem na jejich bezpečnost a hygienicku nezávadnost. U takto testovaných výrobků naleznete označení NSF Registered. Tyto výrobky mohou být použity v potravinářském průmyslu.

Produkty Autosol jsou mezinárodně certifikované dle ISO 9001:2000 a získaly zlatou medaili nezávislé organizace Monde Selection za kvalitu.

Produkty Autosol vyrábí německá společnost Dursol-Fabrik Otto Durst GmbH & Co. KG, se sídlem v Solingenu. Společnost byl založena již v roce 1929. Zkušenosti a neustálé vlepšování technologických procesů a postupu, trvající již více než 86 let jsou na výrobcích Autosol znát. 

Nanoprotech

 Spreje Nanoprotech využívají převratnou nanotechnologii, která prokazuje mnohem vyšší účinnost než ostatní současné technologie. Její princip spočívá v působení opravdu malých částic, které se díky své minimální velikosti dokáží dostat do mikrotrhlin a pórů povrchu a zároveň vytvoří vrstvu, která kromě vyhlazení nerovností zapůsobí také jako mazivo, antikorozní a izolační ochrana nebo ochrana před vlhkostí.

Aktuálně nabízíme spreje poskytující ochranu automobilům a motocyklům, veškerým elektrickým zařízením nebo jízdním kolům. Poskytujeme také variantu spreje pro dům, zahradu a dílnu.

Rádi vás přivítáme v naší skupině lidí, kteří vyznávají stejné heslo jako my: "Nejsem tak bohatý, abych si mohl kupovat levné věci."

Levné věci vám totiž neposlouží tak dobře jako ty kvalitní! V našich produktech se snoubí špičková kvalita s přijatelnou cenou!

 

             monde selection                                     NSF logo

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.